Originální narozeninové přání s využitím PBA

Dnes pro vás máme krásnou ukázku, jak se dá využít reklamní plocha na telefonní budce i jinak. Co říkáte na originální narozeninové přání, které vás potká na cestě do práce? I to je s Phone Box Advert možné, jsme opravdu flexibilní!

Jednoho dne nám do agentury přišla zajímavá poptávka – „Chtěli bychom se zeptat, zda by bylo možné umístit na vybranou telefonní budku i něco jiného než reklamu, konkrétně přání k narozeninám…“. A my si řekli, vždyť proč ne!A jak to celé bylo od začátku? Nejlépe to popisuje paní Alexandra, která celý nápad zorganizovala:

„Nápad vznikl postupně – chtěla jsem manželovi popřát trochu netradičně, aby si padesátiny opravdu zapamatoval. Důležitý byl pro mne moment překvapení a také to, že se k přání mohli přidat všichni příbuzní z „celého světa“.

Tel. budka mě napadla jednou ráno, když jsem naši nejmladší dceru vedla do školy. Všimla jsem si reklamní plochy a bylo mi hned jasné, že je to to pravé místo – manžel okolo ní chodí docela často a určitě by si přání všimnul. Vše jsem prodiskutovala se staršími dětmi a ty souhlasily.“A pak přišla řada na nás, abychom to celé uchopili. Jako aktéři posloužili plyšoví členové rodiny – nejoblíbenější plyšáci nejmenší dcery, se kterými si často s otcem oslavencem hraje. K tomu se připojilo jednoduché přání s mezinárodním výčtem gratulantů, vytvořili jsme klientce vizualizaci a už nebránilo nic umístění a překvapení cestou do práce…


A prý se to povedlo! Oslavence přání velmi potěšilo! A my máme radost spolu s celou rodinou, že se nám to podařilo.


A takhle to celé vypadalo – porovnání vizualizace a realizace. Také byste chtěli takové přání?

narozeninybudkanarozky

Srovnání grafického návrhu a samotné realizace.