AKCE

web_akce_PBA

Léto 2016 je pro PBA ve znamení akcí a slev. Využijte svůj potenciál naplno prostřednictvím naší reklamní sítě:

Reklama na telefonních budkách je:

  1. Cenově dostupná
  2. Výborně lokalizovatelná
  3. Nabízí možnosti kreativního využití reklamní plochy
  4. Nachází se prakticky po celé republice

Navíc jsou nyní k dispozici 3 akce, které dělají reklamu na telefonních budkách ještě lákavější:

  • Akce 1 + 1 ZDARMA

Jedná se o nejzajímavější akci letošního léta. Ke každé reklamní ploše, kterou si pronajmete alespoň na 6 měsíců, získáte druhou ZDARMA, a to včetně tisku plakátu!

  • Akce 5 + 2 ZDARMA

Akce zajímavá zejména pro krátkodobý pronájem. Při objednání alespoň 5 ploch na minimálně 1 měsíc, získáte další 2 plochy ZDARMA včetně tisku plakátu.

  • Akce Individuál 

Pro velké klienty, kteří mají zájem o nadstandardní počet reklamních ploch máme připravené speciální akce. Vše dle přání klienta, k jeho co největší spokojenosti. Pro více informací nás kontaktujte. Vyplňte krátký formulář, nebo rovnou volejte 731 595 653

Vaše jméno a příjmení
Váš telefon
Váš e-mail
Poznámka (Chcete nám něco sdělit předem? Například o jaké konkrétní město máte zájem, nebo kolik ploch...)

* Všechny uvedené akce mají omezené trvání. Akce momentálně platí pro objednávky uzavřené do 30.09.2016. Benefit Akce 1 + 1 ZDARMA a Akce 5 + 2 ZDARMA se vztahuje na reklamní plochy, které mají obdobnou základní cenu. Základní cena se stanovuje dle: počtu ploch, délky trvání kampaně, lokality a typu plochy (PLV prosvětlená vitrína, PVC samolepicí fólie). V případě velkého rozdílu v základních cenách reklamních ploch, platí zákazník pronájem dražší reklamní plochy. Akce nelze kombinovat. Provozovatel reklamní sítě PBA (společnost Yashica s.r.o.) si vyhrazuje právo přesné znění akce měnit.