Fashion Aréna casestudy

Léto je pro mnohé ve znamení takzvané okurkové sezóny a pracuje se méně, u nás ve Phone Box Advert to máme právě naopak, nezahálíme a neodpočíváme. Kromě toho, že máme aktuální akci o které si můžete přečíst zde, tak momentálně realizujeme hned několik zajímavých kampaní.

web_akce_PBA

Na jednu z kampaní se dnes podíváme více z blízka.

Zadavatelem letní kampaně je outletové centrum v Praze – Fashion Arena Prague Outlet ve Šterboholech. Pro účely kampaně byly zvolené různé formáty z naší reklamní sítě telefonních budek. Pro představu: 2x celopolep 3x také populární nástavba telefonní budky tzv. hat, 5x formát polepu LS – Life Size , polep v životní velikosti, celá stěna a 7x také využili prosvětlené vitríny, klasický PLV formát. Jsou zde tedy využity široké možnosti naší reklamní sítě doplněné i kreativním řešením. Ke kampani jsme využili i další marketingové dovednosti, které jsme schopni prostřednictvím naší mateřské firmy Yashica nabídnout a výsledkem je například i autobus s celopolepem. Tento autobus jezdí pravidelně do Fashion Arény z centra města, konkrétně od kiosoku cestovní agentury BEST TOUR, tu naleznete před Českou Národní Bankou, zde si také můžete zakoupit svoji jízdenku.

Kampaň je již v plném proudu a její prvky jste již dost možná i zpozorovali. Za zmínku stojí i to, že kampaň už nyní přivádí do centra reálné návštěvníky a naše snažení se zhodnocuje.

Ukázky z kampaně:

Fashion_Arena_1 Fashion_Arena_2

A co vy? Potřebujete být více vidět? Napište nám a vymyslíme i pro vás hezkou a zároveň účinnou kampaň.

Vaše jméno a příjmení
Váš telefon
Váš e-mail
Poznámka (Chcete nám něco sdělit předem? Například o jaké konkrétní město máte zájem, nebo kolik ploch...)